Site Overlay

Café, Bar & Theatre

Koncepce kulturně/kavárenského řetězce provozoven Café Le Noble vznikla jako snaha vhodně propojit kavárenský způsob podávání nápojů a malých jídel s malou kulturní scénou, zaměřenou na akustiké hudební produkce, divadlo a filmová představení alternativních žánrů, korunovanou nabídkou čepovaných piv ze stále populárnějších lokálních pivovarů a kvalitních bílých i čevených vín pečlivě vybraných u předních tuzemských a zahraničních dodavatelů včetně produkce severoitalské oblasti Valdobbiadene, známé zejména produkcí šumivého vína nazývaného Prosecco.

Pečlivý výběr malých jídel doprovází nabídku nápojů po celý den tak, aby co nejlépe reflektovala chutě a aktuální potřeby zákazníků. Snídaňové evergreeny, polední polévka a malá studená jídla (tappas) k večerní skleničce vína najdete vždy v aktuálním nabídkovém lístku, nebo prodejních vitrínách.

Ranní obraz moderní kavárny se postupující denní dobou pozvolna přetváří v obraz místa k večernímu posezení u dobrého vína či piva s přáteli a to nejenom z blízkého okolí. V pátek, nebo sobotu navíc s příležitostným kulturním zážitkem v podobě divadelních her s malým obsazením a jednoaktovek, nebo stand-up comedy. Výjimku netvoří ani alternativní hudební produkce převážně v akustickém provedení v podání malého hudebního tělesa, nebo projekce alternativních filmů, nebo filmů pro pamětníky. Samozřejmostí je sledování klíčových sportovních duelů u příležitosti významných sportovních klání, zejména za účasti českých borců.

J & M – founders